Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská Bystrica

Zisťovanie Štatistického úraduVytlačiť
 

Zisťovanie Štatistického úraduŠtatistický úrad SR realizuje v Banskej Bystrici zisťovanie o využívaní informačných a komunikačných technológií v domácnostiach a u jednotlivcov (IKT). Cieľom je zistiť úroveň vybavenosti domácností informačnými a komunikačnými technológiami a úroveň znalostí a zručností obyvateľstva a schopnosť využitia týchto technológií. Výsledky zisťovania budú slúžiť na posúdenie vývoja v oblasti informačných a komunikačných technológií na Slovensku i medzinárodne.

Na Slovensku bolo do zisťovania pre rok 2019 vybraných viac ako 160 obcí, medzi nimi aj Banská Bystrica. Do zisťovania je zaradených 4 600 domácností a bude realizované od 17. apríla 2019 do 31. mája 2019.  V tomto období vybrané domácnosti navštívi pracovník, ktorý je povinný preukázať sa osobitným poverením. Všetky informácie a názory, ktoré budú v tomto zisťovaní poskytnuté sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia len pre potreby štátnej štatistiky.

Za ochranu dôverných údajov zodpovedá Štatistický úrad SR. Podrobnejšie informácie sa dozviete na stránke ŠÚ SR www.statistics.sk alebo telefonicky na t. č. 048/4323287.

 

Štatistický úrad SR


 
 

dnes je: 18.4.2019

meniny má: Valér

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úrad139658304

TitulkaMesto
Úvodná stránka