Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Banská Bystrica

Ankety

Ankety mesta Banská Bystrica


 

archív ankiet

Kategória juniori - olympijské športy
1. Hektor Kapustík - skoky na lyžiach / Klub priateľov skoku na lyžiach BB
 
 
366

 
2. Michaela Kadlečková – tenis / TK TENNis FUN Banská Bystrica
 
 
2888

 
3. Filip Révaj – atletika / AK Svetlošák B. Bystrica
 
 
57

 
4. Peter Perašín – plávanie / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
2546

 
5. Andrej Siklenka – plávanie / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
2387

 
6. Tomáš Romaňák – vzpieranie / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
234

 
7. Kristína Pýchová – športová gymnastika / GK ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
172

 
8. Adam Antalec – športová gymnastika / GK ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
44

 
9. Jakub Kubinec – atletika / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
471

 
10. Patrik Nemčok – atletická chôdza / ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
 
 
739

 
11. Slavomír Adam – triatlon / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
52

 
12. Šimon Paulíny – plávanie / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
117

 
13. Aurel Barto – akvatlon / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
59

 
Kategória juniori - neolympijské športy
1. Jakub Dekrét – orientačný beh / TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica
 
 
750

 
2. Šimon Bartko – letný biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
79

 
3. Carla Reistetterová – skijoring / Slovenský zväz psích záprahov
 
 
63

 
4. Kristína Lapinová – duatlon / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
137

 
Kategória seniori - olympijské športy
1. Viktória Vydúreková - športová gymnastika / GK ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
1023

 
2. Stanislava Lajčáková – atletika / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
301

 
3. Dominika Tatárová – karate / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
39

 
4. Anastasia Kuzmina – biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
565

 
5. Michal Faško – futbal / Grasshoppers Zürich
 
 
33

 
6. Martin Chrien – futbal / Benfica Lisabon
 
 
45

 
Kategória seniori - neolympijské športy
1. Ing. Jaroslav Paľa - kickbox / ŠKP Banská Bystrica
 
 
38

 
2. Katarína Dovalová - kickbox / ŠKP Banská Bystrica
 
 
43

 
3. Tomáš Hasilla – letný biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
35

 
4. Paulína Fialková – letný biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
206

 
5. Roman Reistetter – skijoring / Slovenský zväz psích záprahov
 
 
44

 
Kategória telesne postihnutí športovci
1. Marián Kuřeja - paralympionik, atletika / ŠK SPORTLIFE Banská Bystrica
 
 
208

 
2. Tomáš Král - boccia
 
 
165

 
Kategória veteráni
1. Jaroslav Chebeň - vzpieranie / JIM klub Banská Bystrica
 
 
151

 
2. Vladimír Výbošťok - atletika
 
 
379

 
Kategória športové kolektívy
1. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
 
 
316

 
2. 1. Florbalový klub Banská Bystrica
 
 
200

 
3. ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
 
 
713

 
4. HC ´05 iClinic BANSKÁ BYSTRICA , hokejové seniorské mužstvo
 
 
368

 
5. Klub slovenských turistov Lokomotíva Banská Bystrica
 
 
60

 
6. Tím mužov TC BASELINE Banská Bystrica
 
 
67

 

dnes je: 17.7.2018

meniny má: Bohuslav

Dnes má službu:

MONTANA
Bernolákova 2

ďalšie dni

Utorok 17.7.
MONTANA
Bernolákova 2
Streda 18.7.
OLÍVIA
Nám. L. Svobodu 19
Štvrtok 19.7.
POD BRÁNOU
Nám. SNP 15
Piatok 20.7.
PODLAVICE
Povstalecká 30
Sobota 21.7.
PRI PRAMENI
Kapitulská 11
Sobota 21.7.
TESCO
Nedeľa 22.7.
BENU
Zvolenská cesta 8 (HM TESCO),
974 05 Banská Bystrica
02/2063 4161
Nedeľa 22.7.
PRI STAREJ NEMOCNICI
Cesta k nemocnici 23
Pondelok 23.7.
SCHNEIDER
Horná 61/A,
974 01 B. Bystrica
048/41 42 273, 048/41 43 060
Utorok 24.7.
SILYBUM
Rudohorská 27

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úrad



English version

104943272

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka