Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská Bystrica

iMesto Banská Bystrica

 

iMesto Banská Bystrica

 

iMesto Banská Bystrica

 

 

V súvislosti s  potrebou aktualizácie elektronických služieb  a nevyhnutnosti ich integrácie na ústredný portál verejných služieb Slovenskej republiky www.slovensko.sk, Mesto Banská Bystrica pozastavilo prevádzku portálu iMesto.

 

Po integrácii na ústredný portál VS, budú elektronické služby mesta prístupné len cez ústredný portál verejných služieb po registrácii s občianskym preukazom s čipom.
Užívateľom registrovaným cez iMesto boli prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. doručené výpovede dohôd o doručovaní písomností elektronickými prostriedkami bez zaručeného elektronického podpisu.

 

Elektronické podanie žiadosti na Mesto Banská Bystrica v zmysle platnej legislatívy je možné cez ústredný portál verejnej správy (www.slovensko.sk) po registrácii s občianskym preukazom s čipom cez formulár všeobecnej agendy, kde je možné priamo adresovať elektronickú schránku mesta. K formuláru všeobecnej agendy je možné pripojiť akékoľvek prílohy (napr. formuláre pre podávanie žiadostí zverejnené na internetovej stránke mesta Banská Bystrica  v časti tlačivá a žiadosti www.banskabystrica.sk). a elektronicky ich podpísať. Ústredný portál umožňuje cez svoje služby aj následné podpísanie a doručenie odpovede do elektronickej schránky žiadateľa.

 

Po ukončení integračných prác budú elektronické formuláre mesta zverejnené priamo na ústrednom portáli VS www.slovensko.sk.


 


139757179

TitulkaMesto
Úvodná stránka