Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská Bystrica

Hlasovanie Najlepší športovci mesta

NAJLEPŠÍ ŠPORTOVCI MESTA BANSKÁ BYSTRICA

za rok 2017

 

Internetové hlasovanie

Hlasovať môžete v športových kategóriách, ocenený bude "víťaz internetového hlasovania z kategórie jednotlivci ""víťaz internetového hlasovania z kategórie športové kolektívy".

Hlasovať ste mohli od 1. do 12. februára 2018.

 

Zoznam nominovaných s výsledkami, za ktoré boli navrhnutí na ocenenie:


 

archív ankiet

Kategória juniori - olympijské športy
1. Hektor Kapustík - skoky na lyžiach / Klub priateľov skoku na lyžiach BB
 
 
366

 
2. Michaela Kadlečková – tenis / TK TENNis FUN Banská Bystrica
 
 
2888

 
3. Filip Révaj – atletika / AK Svetlošák B. Bystrica
 
 
57

 
4. Peter Perašín – plávanie / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
2546

 
5. Andrej Siklenka – plávanie / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
2387

 
6. Tomáš Romaňák – vzpieranie / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
234

 
7. Kristína Pýchová – športová gymnastika / GK ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
172

 
8. Adam Antalec – športová gymnastika / GK ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
44

 
9. Jakub Kubinec – atletika / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
471

 
10. Patrik Nemčok – atletická chôdza / ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
 
 
739

 
11. Slavomír Adam – triatlon / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
52

 
12. Šimon Paulíny – plávanie / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
117

 
13. Aurel Barto – akvatlon / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
59

 
Kategória juniori - neolympijské športy
1. Jakub Dekrét – orientačný beh / TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica
 
 
750

 
2. Šimon Bartko – letný biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
79

 
3. Carla Reistetterová – skijoring / Slovenský zväz psích záprahov
 
 
63

 
4. Kristína Lapinová – duatlon / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
137

 
Kategória seniori - olympijské športy
1. Viktória Vydúreková - športová gymnastika / GK ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
1023

 
2. Stanislava Lajčáková – atletika / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
301

 
3. Dominika Tatárová – karate / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
39

 
4. Anastasia Kuzmina – biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
565

 
5. Michal Faško – futbal / Grasshoppers Zürich
 
 
33

 
6. Martin Chrien – futbal / Benfica Lisabon
 
 
45

 
Kategória seniori - neolympijské športy
1. Ing. Jaroslav Paľa - kickbox / ŠKP Banská Bystrica
 
 
38

 
2. Katarína Dovalová - kickbox / ŠKP Banská Bystrica
 
 
43

 
3. Tomáš Hasilla – letný biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
35

 
4. Paulína Fialková – letný biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
206

 
5. Roman Reistetter – skijoring / Slovenský zväz psích záprahov
 
 
44

 
Kategória telesne postihnutí športovci
1. Marián Kuřeja - paralympionik, atletika / ŠK SPORTLIFE Banská Bystrica
 
 
208

 
2. Tomáš Král - boccia
 
 
165

 
Kategória veteráni
1. Jaroslav Chebeň - vzpieranie / JIM klub Banská Bystrica
 
 
151

 
2. Vladimír Výbošťok - atletika
 
 
379

 
Kategória športové kolektívy
1. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
 
 
316

 
2. 1. Florbalový klub Banská Bystrica
 
 
200

 
3. ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
 
 
713

 
4. HC ´05 iClinic BANSKÁ BYSTRICA , hokejové seniorské mužstvo
 
 
368

 
5. Klub slovenských turistov Lokomotíva Banská Bystrica
 
 
60

 
6. Tím mužov TC BASELINE Banská Bystrica
 
 
67

 

MESTO Banská Bystrica
Odbor kultúry, športu a cestovného ruchu
Oddelenie športu


 

dnes je: 15.12.2018

meniny má: Ivica

  • Piatok-1-6graphic-icon
  • Sobota1-5graphic-icon
  • Nedeľa1-7graphic-icon

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úrad



English version

112693680

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka